GTV hermētisks LED gaismeklis BETIS 70W, 4000K, 8400lm, LD-BETISD70W-30
Lieferzeit bis zu 2-3 Wochen
- Stock: Lieferzeit bis zu 2-3 Wochen
- Model: LD-BETISD70W-30
- Weight: 1.00kg
Lassen Sie mich über die Verfügbarkeit wissen
| Spriegums (V) | 220-240V |
| Jauda (W) | 70W |
| Korpusa materiāls | PC |
| Krāsa | baltā |
| Krāsas temperatūra | 4000K |
| Gaismas plūsma | 8400 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | ≥80 |
| Augstums, mm | 95 mm |
| Platums x Garums, mm | 75 x 1500 mm |
| Staru leņķis | 120º |
| IP kods | IP65 |
| Gaismekļu skaits vienā līnijā | max 15gab. |
| Svars, kg | 1.350 kg |
| Daten | |
| Leistung (W) | 70W |
| Lichtfarbe | 4000K |
| Lichtstrom (lm) | 8400lm |
| Lampas tips | LED |
| Hersteller | GTV |
Schnellsuche
GTV hermētisks LED gaismeklis BETIS 70W