GTV iebūvējamais LED gaismeklis VERONA 50W, 4000K, 5500lm, LD-VE4060W-50
Lieferzeit bis zu 2-3 Wochen
- Stock: Lieferzeit bis zu 2-3 Wochen
- Model: LD-VE4060W-50
- Weight: 3.50kg
Lassen Sie mich über die Verfügbarkeit wissen
| Spriegums (V) | 220-240V |
| Jauda (W) | 50W |
| Korpusa materiāls | tērauda loksne |
| Krāsa | baltā |
| Krāsas temperatūra | 4000K |
| Gaismas plūsma | 5500 lm |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | ≥80 |
| Augstums, mm | 45 mm |
| Platums x Garums, mm | 595 x 595 mm |
| Staru leņķis | 140º |
| IP kods | IP20/44 |
| Svars, kg | 3.200 kg |
| Daten | |
| Leistung (W) | 50W |
| Lichtfarbe | 4000K |
| Lichtstrom (lm) | 5500lm |
| Lampas tips | LED |
| Hersteller | GTV |
Schnellsuche
GTV iebūvējamais LED gaismeklis VERONA 50W